Metainvest

[vc_row css_animation=”” row_type=”row” use_row_as_full_screen_section=”no” type=”full_width” angled_section=”no” text_align=”left” background_image_as_pattern=”with_pattern” row_negative_margin=”disable_negative_margin” css=”.vc_custom_1671302335728{padding-top: 40px !important;padding-bottom: 40px !important;}” z_index=”” background_color=”#f2f2f2″ side_padding=”0″ padding_top=”0″ padding_bottom=”0″][vc_column width=”1/4″][/vc_column][vc_column width=”1/2″ css=”.vc_custom_1671301907451{padding-top: 40px !important;padding-right: 40px !important;padding-bottom: 40px !important;padding-left: 40px !important;background-color: #ffffff !important;border-radius: 20px !important;}”][vc_column_text]META Invest OÜ on elektritöödega tegelev ettevõte, kes tegeleb elektrisüsteemide paigaluse ja hooldusega.
Elektritöid teostame valdavalt Lääne-Virumaal.
Meie eesmärgiks on leida lahendus nii suuremate kui ka väiksemate elektrisüsteemidega seotud töödele. Elektritöid teostame nii kortermajades, eramutes, tööstus- ja kaubandusettevõtetes, kontorihoonetes.
Meiega koostööd tehes on võimalik saada elektrisüsteemi täislahendus alates planeerimisest, ehitusest kuni vastuvõtmisdokumentatsioonini välja. Vajadusel osutame tehnilist ja projekti järelevalvet.[/vc_column_text][/vc_column][vc_column width=”1/4″][/vc_column][/vc_row]